ШҚО әкімдігінің ББ «Құрылыс колледжі» КМҚК Семей қаласы 2018 жылдың 11 қазан күні «Темір жол-қауіптілігі жоғары аймақ», «Темір жолдар арқылы өту ережесі» тақырыбында студенттермен және ЮПТ полиция аға лейтенанты инспектор А.М. Касенова және ЖІІБ Семей станциясының жол инженері А. Умитхановамен кездесу ұйымдастырылды және өткізілді. Кездесу өте белсенді өтті, 220-дан астам адам қатысты. Теміржол жолдарынана өту жайында көптеген сұрақтар қойылды.

В КГКП «Колледж строительства» УО ВКО акимата г. Семей 11 октября 2018 г. была организована и проведена встреча со студентами и инспектором ГЮП ст. Лейтенантом полиции Касеновой А.М., инженером путей Семейской станции А. Умитхановой ЛОВД Семей на тему «Железная дорога – зона повышенной опасности», «Правила прохода через железнодорожные пути». Встреча прошла очень активно, приняли участие свыше 220 человек. Было задано много вопросов по переходу железнодорожных путей.