Жалпы

Жалпы колледжішілік жиналыс

2019 жылдың 22 қарашасы күні «Құрылыс колледжі» КМҚК әкімшілігі жалпы колледжішілік жиналыс өткізді. Күн тәртібінде қаралған мәселелер: Өрт қауіпсіздігін сақтау туралы; Террорлық іс-қимыл болған жағдайда қандай әрекет жасау керектігі туралы нұсқау және тағы басқа сұрақтар  қаралды.

Байсеиітов

Студенттердің Байсеиітов ғылыми-тәжірибелік конференциясына қатыстуы

2019 жылдың 22 қарашасында «Құрылыс колледжі» КМҚК студенттері «Рухани жаңғыру» Жастар жылы және 1 желтоқсан Тұңғыш Президент күні қарсанында «Қазақстан инновациялық дамуына қазіргі жастардың үлесі» тақырыбында өткізілген Облыстық студенттік Байсеиітов ғылыми-тәжірибелік конференциясына қатысты.

Кәсіптік бағдар беру жұмысы

2019 жылы қарашаның 22-ші жұлдызында «Құрылыс колледжі» КМҚК  кәсіптік бағдар беру комиссиясының өкілдері Бесқарағай ауданы бойынша кәсіптік бағдар беру жұмысын жүргізді. Колледж бойынша 2020-2021 оқу жылына талапкерлерді қабылдаудың бағдарламасы мен мамандықтары таныстырылды.