«Бейнелеу өнері» бойынша облыстық қашықтық байқауы

ТжКББ жүйесі оқу орындарының 1 курс студенттері арасында «Бейнелеу өнері» бойынша облыстық қашықтық байқауына «Құрылыс колледжі» КМҚК А 21 тобы студенті Слямбеков Қуаныш қатысып 1 орын (Диплом) иеленді, жетекшісі: Окасов Н.С.

Облыстық байқау

«Құрылыс колледжі» КМҚК ө/о шеберлері Жадаева Г.А. және Богасбаев Е.Н. ТжКББ жүйесі оқу орындарының оқытушылары арасында өткен «Арнайы пәндер бойынша үздік шеберлік сыныбы» облыстық байқауына қатысты.

Облыстық қашықтық семинар

«Құрылыс колледжі» КМҚК директордың ОӨЖ жөніңдегі орынбасары Нургожанова А.С. ТжКББ жүйесі оқу орындары директорларының оқу-өндірістік жұмысы жөніңдегі орынбасарлары мен өндірістік оқыту шеберлеріне арналған «Worldskills қозғалысының дамуы: мәселелері мен болашағы» тақырыбында өткізілген облыстық қашықтық форматында өткен семинарда өз тәжірибесімен бөлісті.