Колледжішілік ашық тәрбие сағаты

2022 жылдың 17 наурызында жалпы пәндер бірлестігі апталығында оқытушы А.С. Балыкбаева «Адам өміріндегі табиғи және жасанды тамақ» тақырыбында 21 ДС тобымен колледжішілік ашық тәрбие сағатын өткізді. Ашық тәрбие сағаты дөңгелек үстел (дискуссия) түрінде өткізілді. Осы ашық тәрбие сағаты жоғары деңгейде өтті деп бағаланды. Оқытушы жаңа ақпаратты-компьютерлік технологияларды пайдаланды. Тәрбие сағаты өте қызықты өтті. Актуалды тақырып…

Сыныптан тыс іс-шара

2022 жылдың 16 наурызында жалпы пәндер бірлестігі апталығында химия пәнінен А.С. Балыкбаева «Химия әлемінде» тақырыбында 1 курс студенттерімен колледжішілік сыныптан тыс іс-шара өткізді. Сайыс 4 турдан тұрды: «Викторина», «Өз ойыным», «Химиялық эстафета», «Полиглот». Интеллектуалды сайыс жоғары деңгейде өтті деп бағаланды. Оқытушы жаңа ақпаратты-компьютерлік технологияларды пайдаланды.

Өртке қарсы эвакуациялау бойынша жоспарлы оқу іс-шарасы

2022 жылдың 17 наурызында КМҚК «Құрылыс колледжі» барлық ғимаратында өртке қарсы эвакуация бойынша оқу жаттығулары өтті. Бұл іс-шараға колледждің барлық қызметкерлері мен студенттер қатысты.  Эвакуация жоспарға сәйкес өтті.

«Абай жолы – ұлы жол» атты автошеруі

Семей қаласында Қ.Р. Президенті Қасым-Жомарт Кемелұлы Тоқаевтың «Жаңа Қазақстан: жаңару мен жаңғыру жолы» атты жолдауында Семей аймағында Абай облысын құрып, Семей қаласын жаңа облыстың орталығы деп бекіту туралы ұсынысын қолдау мақсатында қаламыздың белсенділері мен жастарының ұйымдастыруымен «Абай жолы – Ұлы жол» атты автошеру өтті. https://semstroy.edu.kz/wp-content/uploads/2022/03/Video.mp4

Дөңгелек үстел

2022 жылдың 16 наурызында оқу-өндірістік іс бойынша директор орынбасарларының облыстық әдістемелік бірлестігінің жоспарына сай «ТжКББ жүйелері түлектерінің еңбек нарығындағы сұранысқа ие болуы» тақырыбында дөңгелек үстел өтті.