Ағылшын тілі пәні оқытушыларының семинары

«Құрылыс колледжі» КМҚК ағылшын тілі пәнінің оқытушылары А.Е. Серикказина, Ж.М. Курмангалиева «Ағылшын тілін оқытуда заманауи білім беру ресурстарын пайдалану» тақырыбында өткен халықаралық семинарға қатысып сертификат иеленді.

«ЖІГІТ СҰЛТАНЫ – 2022» байқауы өтті

7-мамыр «Отан қорғаушылар күні», 9-мамыр «Жеңіс күні» мерекелеріне орай, әлеуметтік-гуманитарлық пәндер бірлестігінің ұйымдастыруымен «ЖІГІТ СҰЛТАНЫ – 2022» байқауы өтті.   Посмотреть эту публикацию в Instagram   Публикация от Колледж строительства (@semey_kurylys_collegi)

Біздің колледж чемпиондарының ШҚО әкімімен кездесуі

2022 жылдың 4 мамырда Қасым-Жомарт Кемелұлы Тоқаев жариялаған балалар жылы аясында Шығыс Қазақстан облысының әкімі Даниал Кенжетайұлы Ахметов дарынды оқушылармен және колледж студенттерімен кездесу өткізді. Біздің колледждің 4 студенті әкімнен сыйлықтар алып және осы кездесуде диалогқа қатысты: – Сарсембаев Диас Болатбекұлы – VI республикалық кәсіби шеберлік чемпионатында «WorldSkills Kazakhstan 2021», «Тас қалау» құзыреттілігі бойынша -…