Директордың тәрбие ісі жұмысы жөніндегі орынбасары Айсауле Хуанар облыстық фестивальде 1 орынға ие болды

ШҚО ТжКБ оқу орындары директорларының тәрбие ісі жөніндегі орынбасарлары мен топ жетекшілері арасындағы облыстық педагогикалық идеялар фестивалінде Айсауле Хуанарқызы 1 орынға иеленді. Әріптестердің атынан алғысымызды білдіреміз. Сізге алдағы уақытта шығармашылық табыс тілейміз.   Посмотреть эту публикацию в Instagram   Публикация от Колледж строительства (@semey_kurylys_collegi)

Талапкерлер назарына!

Құрметті жас талапкерлер! Сапалы білім алып, білікті маман иесі болғыңыз келсе, 100 жылдық тарихы бар «Құрылыс колледжі» КМҚК сіздерді кәсіптік және техникалық мамандықтар бойынша оқуға шақырады. Болашағыңыз жарқын болсын десеңіз «Құрылыс колледжін» таңдаңыз!

Балалар жылына арналған мерекелік іс-шара

Юность қалашығының тұрғындары мен «Құрылыс колледжінің» еріктілері Балалар жылына шағын мерекелік іс-шара өткізуге көмектесті. Өскелең ұрпаққа көтеріңкі көңіл күй силады.   Посмотреть эту публикацию в Instagram   Публикация от Колледж строительства (@semey_kurylys_collegi)