Кәсіптік бағдар беру жұмысы

Жарма ауданында, соның ішінде Шар қаласы мен Қалбатау ауылында 9-11 сынып оқушыларына кәсіптік бағдар беру жұмыстары жүргізілді. Кәсіптік бағдар беру жұмысының мақсаты – оқушыларға олардың оқу бейіні және болашақ кәсіптік қызмет саласын таңдау процесінде кәсіптік бағдар беру арқылы қолдау көрсету болып табылады, осыған байланысты оқушыларды мамандықтармен таныстырып, құжаттарды қабылдау шарттары туралы ақпарат берілді.

«Пікірсайыс: дайындық, өткізу, талдау» тақырыбындағы вебинар

«Құрылыс колледжі» КМҚК «Дебат» клубының студенттері облыстық студенттер парламентінің көшбасшылары үшін «Мәдениет және дебат қозғалысы» екі тілді: қазақша және орысшы «Пікірсайыс: дайындық, өткізу, талдау» тақырыбында, республикалық вебинарға қатысты.

Дене шынықтыру пәні оқытушыларының біліктілікті көтеру курсы

«Құрылыс колледжі» КМҚК дене шынықтыру оқытушылары «Өрлеу» білім беру және мәдениетті дамыту Қоры» мекемесі өткізген «Білім берудегі заманауи тенденциялар: болашақ мұғалімдер үшін, алғашқы әскери дайындық және дене шынықтыру мұғалімдері үшін» тақырыбында біліктілік арттыру курсынан өтіп сертификат иеленді.