1 маусым – Халықаралық балаларды қорғау күні

1 – маусым – Халықаралық балаларды қорғау күніне арналған «Бар мейіріміміз балаларға» атты мерекелік ән шашу.   Посмотреть эту публикацию в Instagram   Публикация от Колледж строительства (@semey_kurylys_collegi)

Саяси қуғын-сүргін құрбандарын еске алу күніне арналған көрме

2022 жылы мамыр айының 31-күні кітапхана саяси қуғын-сүргін құрбандарын еске алу күніне орай көрме ұйымдастырды. Көрменің мақсаты: студенттердің патриоттық сезімдерін тәрбиелеу, өткен ғасырдың саяси қуғын-сүргін құрбандарына құрметпен қарауға үйрету, туған өлкесінің тарихына деген сүйіспеншілігін ояту.

Біліктілікті көтеру курстары

«Құрылыс колледжі» КМҚК оқытушылары «Talap» КеАҚ ұйымдастыруымен өткен «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру жүйесінің педагогі: еңбек функцияларын жетілдіру» тақырыбында біліктілік көтеру курсынан өтті.